HAVLOVICE – Jubilejní Silvestrovský běh Havlovicemi

Autor: TvJS; Rubrika: HAVLOVICE; Zveřejněno dne: 02. 01. 2009

Dalším závodem Zimní běžecké ligy byl již 35. ročník Silvestrovského běhu Havlovicemi. Protože se jedná o menší jubileum, došlo k několika změnám. Předškoláci startovali v 10.00 hodin ve sportovním areálu v Havlovicích. Po nich následovaly starty dalších kategorií. Start hlavní kategorie na 10.600m byl odstartován v 10.30 hodin.

Letošním „hlavním“ závodem byl Silvestrovský běh BUĎ FIT na 1 havlovický okruh – 2195m. Pořadatelé připravili několik obohacení tohoto závodu. Byla vyhlášena soutěž o nejlepší netradiční úbor v kategoriích dětí, žen a mužů. Vítěz musel splnit jednu podmínku. Nesměl doběhnout do cíle s větším rozestupem než 100m od posledního doběhnuvšího závodníka.

redaktor: Lenka Šrejberová, kamera a střih: Josef Provazník, technická spolupráce: Josef Červený