ÚPICE – Pohár Eurofin KFS Úpice vs. Jaroměř

Autor: TvJS; Rubrika: ÚPICE; Zveřejněno dne: 01. 08. 2010

Až do 17. minuty Úpice bez brankové ztráty hrdě bránila od začátku nevyrovnaný zápas, ve kterém proti ní stál soupeř o třídu vyšší úrovně. Obrana se ale na úpické straně neobešla bez faulů a už v 10. minutě byl žlutou kartou potrestán nováček A mužstva Eduard Kánský. První gól dala Jaroměř ze zdánlivě nevinně vypadající akce. Do brány míč poslal hráč s číslem 4. Ve 22. minutě vsadila Jaroměř 2x na úplně stejnou taktitku. První napjatou situaci ještě brankář domácích Rostislav Erben ustál, ale druhý jaroměřský pokus už skončil v síti.

V 33. minutě se Úpice dočkala vyrovnání, alespoň co se počtu žlutých karet týče. Hráči s číslem 9 se faulování běžícího úpického útočníka nevyplatilo. Jaroměř cítila zvyšující se nátlak Úpice a tak si v 73. minutě vysloužila další žlutou kartu - tentokrát za nesportovní chování. O minutu později padl první a zároveň bohužel i poslední úpický gól. Do brány míč nasměroval Jan Peterka. 5 minut před koncem zápasu Jaroměř zvýšila na 4:1 a i přes snahu Úpice v 87. minutě se skóre už nezměnilo.

redaktor: Denisa Gumbírová, kamera: Václav Kriegel, střih: Denisa Gumbírová